• Bivši klubovi: Fk "Sloga" Plandište
  • God. rođenja:2001.
  • Visina:170cm
  • Težina:65kg
Odlična utakmica viđena je na stadionu " pod kulom" . Gradski derbi opravdao je očekivanja  malobrojne publike koja je došla da vidi na delu najbolje pionire grada Vršca.  Po veoma teškom terenu, natopljenom vode dečaci oba tima , prikazali su veliku borbu i želju ali i mngo lepih fudbalskih poteza. U uvodnim minutima meča nije bilo veših uzbuđena sve do 25 minuta kada je Cimeša izveo slobodan udarac sa oko 25 m od gola. Pravu bombu je poslao ka golu Junajteda , lopta je išla u samo rašlje ali je Guteša neverovatnom paradom uspeo da izbaci loptu u korner. U 38 min. Junajted dolazi u vođstvo pogotkom Jovanov Matije posle lepe akcije po desnoj strani. 1:0 je bio rezultat kojim se otišlo na odmor.
            U drugom poluvremenu mnogo više uzbuđenja. Pioniri Fk Vršca su krenuli znatno ofanzivnije ka protivničkom golu  i u prvih 10 min videli smo tri 100 % šanse . Cimeša je u tri puta uspeo da pobegne odbrani domaćih , šutirao ali je Guteša i dalje bio nesavladiva prepreka. Junajted je mogao da kazni promašaje Vršca ali je Lukić uspeo da sačuva svoj tim . Potpuni preokret dogodio se u samom finišu utakmice .Cimeša je u 74 min posle solo prodora vratio povratnu loptu do Ćirka Andreje koji izjednačuje rezultat na 1:1.I kada su svi očekivali da sudija odsvira kraj utakmice , Neven Cimeša uspeva da prođe kroz trojicu protivničkih igrača , izađe sam ispred Guteše i postigne pobedonosni pogodak!! 1:2