F.K."Vojvodina"-F.K."Cukaricki" 5:0

Komentari (0) | Milan 19. август 10:45
Pred punim tribinama S.C."Vujadin Boskov" i po idealnom vremenu odigrana je prijateljska utakmica igraca 2001 godista.Domacin je bio superioran u svim elementima igre,a i gosti su imali da pokazu dosta toga.Trener Vasa Tepsic je zadovoljan premijerom svojih igraca.

Dalje

Prijateljska utakmica:"Bambi"-F.K."Vojvodina"0:7

Komentari (0) | Milan 15. март 23:12
Na poziv fudbalskih prijatelja iz Zrenjanina,odigrana je prijateljska utakmica u Lukicevu.Po lepom i suncanom vremenu dve ekipe imale su mnogo toga da pokazu.Poluvreme je zavrseno rezultatom (0:1) u korist F.K."Vojvodine",da bi u drugom poluvremenu svoju dobru igru krunisali sa 6 lepih pogodaka.Konacan rezultat bio je 0:7 u korist F.K."Vojvodina".