• Bivši klubovi: FK Ajax Novi Sad
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:178cm
  • Težina:64kg

Nakon što se lopta posle gromovitog udarca sa preko 25 metara, zakoprcala u desnom gornjem uglu, odjeknuo je aplauz oduševljenja. Na stranu ovaj fantastičan gol, ali fudbaleri trenera Jankovića, iako bez petorice standardnih članova prve postave, odigrali su za udžbenike. Kako bi fudbalski zanesenjaci rekli : Radnički se na ovoj utakmici nije pitao ni za aut. Sve što su Kragujevčani uradili za 90 minuta bila je pogođena stativa iz slobodnog udarca pri rezultatu 0:0. Posle toga igrao je samo jedan tim-Vojvodina.

Voša je do prednosti došla u 17. minutu već opisanim golom Nikole Milića, a 8 minuta kasnije prednost Novosađana duplirao je Strahinja Krstevski, krunišući akciju u kojoj su učestvovali David Hrubik i Lazar Zličić. Mladi reprezentativac Makedonije je preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio levi donji ugao golmana Najdanovića.

U ekipi Vojvodine nije bilo slabog mesta, ali ipak treba apostrofirati nekoliko momaka : Aleksandra Desančića, pokretačku snagu ekipe (motor kao u Hummer-a i to sa turbo punjačem), sjajnog kapitena Nikolu Fimića, ave boljeg i sigurnijeg Davida Hrubika i naravno, Nikolu Milića.
Ostali neka se ne ljute ....njih ćemo hvaliti već sledećeg vikenda.