• Mesto: FC "Vujadin Boškov"
  • Datum: 27. август 2014.
  • Vreme: 11:00
  • Broj gledalaca: 250
  • Sudije: Glavni sudija : Novak Simović (Lovćenac), pomoćnici : Darko Savović (Bačka Palanka) i Dragan Peranović (Šajkaš)

• Težina:72kg
Sjajna predstava dva izuzetno raspoložena protivnika viđena je na terenu u FC "Vujadin Boškov". Oba protivnika u utakmicu su ušla "spuštenih gardova", sa jasno izraženom željom za pobedom. U prvih 45 minuta Partizan je bio konkretniji i opasniji, ali na golu Vojvodine je briljirao Mladen Ivić. Čuvar mreže "crveno-belih" odigrao je, verujemo, najbolju utakmicu u dosadašnjoj karijeri. Ivić je u nekoliko navrata do ludila dovodio napadače Partizana, braneći i ono što su svi već videli u golu.
Naravno, kako i najčešće biva, za promašaje stiže kazna i to u poslednjem minutu prvog poluvremena. Zahvaljujući agresivnosti Ćurka i Velemira, fudbaleri Vojvodine oduzeli su loptu odbrani Partizana još u samom začetku njihovog napada. Ona je doturena na desnu stranu do Zličića koji je prvo driblingom sebi stvorio prostor za šut, a potom snažnim udarcem, iskosa, pogodio suprotni ugao gostujućeg gola.

Drugih 45 minuta bilo je još sadržajnije i uzbudljivije. Partizan je totalno stao, a igrači Vojvodine igrali su kao u transu. Za "crveno-bele" nije bilo izgubljene lopte, a odbrana Partizana bila je pod stalnim pritiskom Ćurka, Velemira, Stamenića ...U jednoj takvoj prilici, brzonogi Velemir je oduzeo loptu štoperu "crno-belih", pretrčao ga kao od šale, a onda iz situacije "1 na 1" sa golmanom, promašio cilj.
Nešto kasnije ponovo sjajna akcija Novosađana po levoj strani. Stamenić se poigrao sa Stevanovićem, uposlio Hrubika koji iz prve centrirao, na drugoj stativi u naletu je bio Lazar Zličić, šutirao iz trka, ali na žalost, za malo pored desne stative.
U 64. minutu arbitar Simović dosudio je slobodan udarac za Vojvodinu na udaljenosti od oko 30 metara od gola Partizana. "Crno-beli" su postavili živi zid, ali to za Nemanju Mirosavljevića nije bila prepreka da topovskim udarcem pogodi desni donji ugao slabo postavljenog Stailkovića.
U finišu utakmice, Šaponjić je pobegao odbrani Vojvodine i postavio konačnih 2 : 1.

Koliko su dobro igrali igrači i jednog i drugog tima, toliko dobro je sudio Novak Simović iz Lovćenca.
Sjajno je pratio i osećao igru, imao ujednačen kriterijum i što je najvažnije-nije sebe stavljao u prvi plan.