• God. rođenja:1995.
  • Visina:174cm
  • Težina:75kg

Ukratko o utakmici :

Izuzimajući prvih desetak minuta kada su domaćini imali terensku inicijativu, fudbaleri Vojvodine bili su bolji rival tokom celog toga susreta čak i u trenutcima kada su imali dva igrača manje.
Nekoliko izrađenih akcija “crveno-belih” završeno je udarcima sa distance međutim golman BSK-a Lazović u tim momentima bio je koncentrisan i siguran.

Lakrdija je počela negde nakon pola časa igre. Do jedne dubinske lopte koja je ulazila u kazneni proctor Vojvodine prvi je stigao golman Petrić i sigurno je prihvatio u naručje. U tom trenutku igrač domaće ekipe utrčao je u šesnaesterac i sudario se sa Joksimovićem i Pankovim, pao kao pokošen (a golman Vojvodine je već imao loptu u rukama). Arbitar je pokazao na belu tačku ali na njegovu žalost golman Petrić je sjajnom intervencijom zaustavio udarac kapitena domaćih Rašića.
Drugi jedanaesterac za Borčane dosuđen je ispravno jer je Srđan Babić kao oslednji igrač odbrane faulirao protivničkog napadača u gol šansi i za to bio kažnjen crvenim kartonom. Ovog puta Rašić je bio siguran i BSK je poveo.

Iako sa igračem manje, Vojvodina je od početka drugog dela igre sabila Borčane na njihovu polovinu, stvarala šanse i u 67. minutu došla do izjednačenja. Najzaslužniji za to bio je srčani Uglješa Joksimović koji je pretrčao nekoliko igrača, uputio oštar prizeman centaršut na koji je natrčao Makarić i pogodio nebranjenu mrežu.
Nastavak skandala videli smo u 73. minutu kada je dosuđen i treći jedanaesterac za Borču. Štopera Vojvodine Gavrića je prilikom izbijanja van šesnaesterca lopta pogodila u ruku u očiglednoj situaciji gde nije bilo namere (potvrdio nam to i trener BSK-a). Zbog protesta je nakon toga crveni karton zaradio i Raša Pankov koga je pomoćni sudija sa terena ispratio koristeći najvulgarniji uličarski rečnik.
Ponovo je kapiten BSK-a Rašić bio precizan i doveo svoj tim do prednosti od 2 : 1. Devetorica “crveno-belih” hrabro kreću u nove juriše i 5 minuta pre kraja Milan Makarić postiže svoj drugi gol. Umesto da stanu na loptu i sačuvaju prednost, fudbaleri Vojvodine kreću još ofanzivnije u želji da postignu treći gol. Međutim, ta taktika im se obila o glavu jer je BSK u 90+5 minutu iz kontranapada postigao pobedonosni gol. Da bi sve bilo “kako treba” crveni karton je zaradio i Uglješa Joksimović zbog koškanja sa protivničkim igračem. Njegov rival u nagurivanju takođe je “pocrveneo”.

Sve u svemu…bolji fudbal nismo ni zaslužili.

A posle ćemo za sve optuživati “mračne sile” i “zaveru svetskih moćnika”.