• Mesto: FC "Vujadin Boškov"
  • Datum: 23. август 2014.
  • Vreme: 10:00
  • Broj gledalaca: 100
  • Sudije: Glavni sudija . David Matić (Novi Sad9, pomoćnici : Ilija Lovre i Marina Dragićević (Novi Sad)

Izveštaj
Bez velikih problema,  puleni trenera Dušana Bajića postigli su prvu pobedu na startu prvenstva. Novosadski "studenti" nisu bili dorastao rival razigranim i rastrčanim "crveno-belim" dečacima.
Gosti su se nekako držali do 30. minuta, a onda ih je "načeo" Marko Đurišić, sjajnim golom sa preko 20 metara. Isti igrač je na skoro identičan način postigao svoj drugi, a za Vojvodinu treći gol u 43. minutu. Još dva puta su loptu u mrežu Indeksa smestili Macanović i Kremenović, da bi konačnih 5 : 0 postavio brzonogi Pantić, desetak minuta pre kraja utakmice, preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca.