• God. rođenja:1998.
  • Visina:183cm
  • Težina:66kg
Izveštaj

U prvih 15-20 minuta Radnički je diktirao igru i bio nešto bolji rival, dok kadeti Vojvodine nisu uspostavili ritam i adaptirali se na izuzetno teške uslove. Da se situacija na terenu menja u korist Vojvodine nagovestio je agilni špic Gajić, koji pogađa prečku. Nije dugo prošlo, a Gajić se ponovo našao u šansi, nakon čijeg šuta lopta dolazi do Lovrea, a ovaj lagano sprovodi loptu u mrežu golmana Radničkog,  za 1 : 0. Nisu Vošini klinci štedeli Nišlije, pa je Mesarović dobio žuti karton posle izuzetno oštrog klizećeg starta. Nišlije kao da su se pomalo uplašile nešto oštrije igre Novosađana i u 44. minutu Adamek postiže gol nakon odličnog prodora Kneževića. Imale su Nišlije šansu preko Mekića da smanje rezultat, ali je ovaj bio neprecizan, iako je bio u čistoj situaciji, 1 na 1 sa golmanom Ilićem. Ni drugo poluvreme nije donelo ništa novo, Novosađani su diktirali igru, a Nišlije pokušavale iz kontri, naročito preko brzog i odličnog Mekića. Treći Vošin gol došao je posle centaršuta Zeljkovića, nakon kog igrač gostiju Veličković odbija loptu u sopstvenu mrežu. U 82. minutu sudija svira faul za Radnički i dok su se Novosađani nameštali u živom zidu, Đorđević izvodi slobodan udarac pre nego što je sudija dao znak i smanjuje na 3 : 1. To kao da je naljutilo kadete Vojvodine i već posle dva minuta nakon primljenog postižu svoj četvrti i najatraktivniji pogodak danas. Đuranović je gurnuo loptu u prostor za Mićina, a ovaj mirno obilašao golmana Radničkog i postavio konačan rezultat 4 : 1.