Partizan - Napredak 4:0

Martin 30. мај 09:53
Mlađi kadeti Partizana savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Napretka, ubedljivim rezultatom 4:0, u okviru 29. kola Kadetske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Šehović Zlatan (4. min.), Janković Aleksa (20. min.), Šehapi Igor (31. min.) i Milosavljević Ivan (90. min.). Bravo momci!

Dalje

Partizan - Brodarac 3:2

Martin 09. мај 09:16
U okviru 26. kola Kadetske lige Srbije, naši kadeti savladali su na svom terenu gostujuću ekipu Brodarca rezultatom 3:2, i tako osvojili sva 3 boda. Golove za naš tim postigli su Nović Nikola (11. i 54. min.) i Zeka Arton (53. min.). Bravo momcii!

Dalje

Partizan - Novi Pazar 5:1

Martin 24. април 20:30
Mlađi kadeti Partizana savladali su u 24. kolu Kadetske lige Srbije gostujuću ekipu Novog Pazara ubedljivim rezultatom 5:1. Golove za naš tim postigli su Nović Nikola (45. i 62. min.), Šehović Zlatan (23. min.), Marković Svetozar (68. min.) i Ilić Andrej (88. min.). Bravo momci!

Dalje

Spartak - Partizan 1:2

Martin 17. април 19:56
Mlađi kadeti Partizana savladali su u prvenstvenom meču domaću ekipu Spartaka u Subotici rezultatom 1:2. Oba gola za naš tim postigao je najbolji pojedinac na meču, Kokir Jovan u 65. i 93. minutu. Bravo momci!

Dalje

Partizan - Ćukarički 0:1

Martin 09. април 19:16
U 22. kolu Kadetske lige Srbije, mlađi kadeti Partizana izgubili su na svom terenu od ekipe Čukaričkog, minimalnim rezultatom 0:1. Pobedonosni gol za goste postigao je Veličković Stefan u 74. minutu.

Dalje

OFK Hajduk - Partizan 4:3

Martin 19. март 19:18
U pemijernoj utakmici prolećnog dela Kadetske lige Srbije, fudbaleri Partizana izgubili su rezultatom 4:3 na gostovanju u Novom Sadu od domaće ekipe OFK Hajduka. Golove za naš tim postigli su Kokir Jovan u 26., Milosavljević Milan u 62. (iz jedanaesterca) i Pantazis Kosta u 70 minutu.

Dalje

Zemun - Partizan 2:2

Martin 22. новембар 18:37
Mlađi kadeti Partizana odigrali su danas nerešeno 2:2 na gostovanju ekipi Zemuna, u okviru poslednjeg kola jesenjeg dela Kadtske lige Srbije. Golove za naš tim postigli su Šehapi Igor u 18. i Zejić Nino u 33. minutu meča. Sledi pauza u prvenstvu.