• Bivši klubovi: 2007-2009 FK Arilje 2009-2010 FK Metalac Kraljevo 2009-2010 Big Bull Bačinci (pozajmica) 2010-2011 FK Radnički Šid 2011-2012 FK Bežanija 2012-2013 FK Napredak Kruševac
  • God. rođenja:1989.
  • Visina:165cm
  • Težina:65kg
Izveštaj
Bežanija je u prvom poluvremenu imala terensku inicijativu, ali su gosti imali prvu izgledniju priliku. U 12. min. u brzom kontranapadu, igrač Radnika Stavrić, je izašao sam ispred gola, ali je golman Bežanije sjajnom intervencijom spasao svoj gol. U 16. min. domaći golman Knežević je pokazao zašto je jedan od najboljih golmana u ligi, jer je bravuroznom paradom sprečio pogodak posle šuta Stavrića. u 26. min. nakon sjejno izvedenog kontanapada i idealnog cenaršuta sa leve strane Božičića,Rakić je "zaplivao" kroz vazduh i efektno postigao pogodak, ali ga je glavni sudija poništio zbog navodnog ofsajda. Opšti utisak je da je sudija u ovoj situaciji oštetio ekipu Bežanije.
Drugo poluvreme počinje prilikom za goste, ali je golman Knežević ponovo izvanredno intervenisao. Nakon ove prilike domaći igrači preuzimaju apsolutnu dominaciju i u pravom smislu reči, gospodare terenom. Takva igra je rezultirala u 55. min. kada je omaleni rastom, ali ogromni u fudbalskom znanju i majstorstvu, Živković, iskoristio karakteristično ubacivanje lopte iz auta od strane Ljube Baranina i spretno, sa druge stative, ubacio loptu u nebranjeni deo mreže. Nakon postignutog gola, Bežanija, je nastavila sa dobrom igrom i stvaranjem šansi, ali je udarce Živkovića u 58. i Miljkovića u 65. min. zaustavio doskorašnji golman našeg tima Dušan Puletić, kao i šut Jakšića u 82. min. pa je na kraju ostao, potpuno zasluženo, rezultat od 1:0, koji je mogao biti i ubedljiviji da je priznat regularni pogodak Rakića i da je bar neka od mnogobrojnih prilika realizovana.
U korektnoj utakmici, sudija Siniša Sremac je pokazao 5 žutih, od kojih 2 domaćim i 3 gostujućim igračima, kao i crveni karton treneru gostujuće ekipe Saši Nikoliću.