Bežanija-Čukarički 0:3

Komentari(0) | Autor:zoran 14. јун 2014. Poslednja izmena: 14. јун 2014.
Tri kola pre kraja naši momci su odigrali utakmicu protiv ekipe koja je dokazala da ima veliki potencijal. Neočekivano loša igra ekipe Bežanije.
Da je "gostujući" sastav raspoloženiji videlo se odmah na startu utakmice. Agresivniji pristup momaka sa Banovog Brda uslovio je nekoliko vezanih grešaka odbrane "domaćih" igrača i nakon kornera u 7. minutu Čukarički vodi 1:0. Gotovo identična situacija pet minuta kasnije. Loša komunikacija i opuštenost igrača u crveno-plavim dresovima omogućila je da Čukarički udvostruči svoju prednost. Zaigrali su novobeograđani agresivnije nakon drugog primljenog gola ali nije bilo izglednih šansi za pogodak do kraja poluvremena. U drugom delu meča igralo se brže i otvorenije. Bežanija je imala nekoliko zanimljivih šansi koje ipak nije realizovala, a istovremeno je ostavila protivniku više prostora za kontra napade. Iz jedne takve konre, nakon starta domaćeg odbranbenog igrača, sudija pokazuje na kazneni udarac i ekipa Čukaričkog vodi sa 3:0. Do kraj utakmice igrači Bežanije stvaraju dve sjajne prilike ali je protivnički golman izašao kao pobednik. Čestitke igračima na prikazanom umeću kao i fer pleju.