• Mesto: Čačak
  • Datum: 18. октобар 2014.
  • Vreme: 15:00
  • Broj gledalaca: 3500
  • Sudije: Glavni sudija : Dejan Anđelković (Kruševac), pomoćnici : Bojan Stanojević i Miroljub Petković (Beograd)

• Težina:74kg

Tri minuta nakon te situacije, posle kornera, Vanja Milinković - Savić promašuje loptu pri boksovanju, koja se odbija do Maria Božića, a ovaj pada nakon duela sa Bobom Novakovićem. Rekli bismo diskutabilna odluka. Kako god, loptu je uzeo levi bek Živković i šutirao snažno po sredini gola, za 1:0. Tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Drugo poluvreme počelo je u istim ulogama. Vojvodina je imala incijativu, dok je Borac na svojoj polovini čekao šanse u kontrama. U 57. minutu, nakon, rekli bismo, šuta Alivodića, lopta dolazi do Gaćinovića koji je sprovodi u mrežu golamana Petrića, za 1:1. Očekivalo se tada da Novosađani dodaju gas i naprave totalni preokret, međutim, nedovoljno konkretna Vojvodina večeras nije uspevala da dođe do završnice. Do kraja meča ostalo je 1:1, za prvi remi Novosađana ove sezone. U sledećoj utakmici Vojvodina igra kod kuće sa Voždovcem.

Slučajno odabrani komentari

Pogledajte sve komentare(1)| Ostavite svoj komentar
Miloš
20. октобар 2014.
Poštovana gospodo iz FK Vojvodine i Novoga Sada........ispred FK Borac, svoje firme, i svoje ime, igračima, upravi, navijačima i članovima kluba Vašeg kluba, zahvaljujemo Vam se na odličnoj igri, fer ponašanju i odličnom navijanju.....ostavili ste veoma prijatan utisak u Čačku, za razliku od nekih većih klubova i kako po ponašanju tako i prema igri......želimo Vam da ostanete takvi, što više uspeha i dobrih rezultata.....hvala da ste pokazali kako se poštuje, voli i navioa za svoj klub.......pozdrav i svako dobro........Miloš Milivojević, vd predsednika kluba.......PS....verujem i da ste zadovoljni našim gostoprimstvom i boravkom u našem gradu......
Preporuka: 25 25