• Mesto: Novi Sad
  • Datum: 22. април 2014.
  • Vreme: 15:00
  • Broj gledalaca: 1500
  • Sudije: Glavni sudija : Danilo Grujić (Niš), pomoćnici : Dalibor Đurđević (Kruševac) i Miloš Gagić (Negotin)

• Težina:85kg

Vojvodina je igrala samo prvih 15 minuta za koje vreme je imala potpunu terensku inicijativu i stvorila dve sjajne prilike za gol. Ipak, prvo su zapretili gosti udarcem sa dvadesrtak metara ali je Žakula bio siguran.
U 9. minutu Poletanović je izveo korner sa desne strane, a Babić sa 7-8 metara glavom šalje loptu preko gola. Minut kasnije Radoja je sjajno uočio Stojanovića na desnoj strani, pravoovremeno ga uposlio međutim, napadač „crveno-belih“ je iz izgledne pozicije šutirao tik kraj leve stative.
Nakon toga „Romantičari“ su se oslobodili pritiska pa su u roku od samo dva minuta, u 17. i 18. propustili dve prilike od kojih je zrelija bila štopera Planića koji je nakon kornera šutirao glavom preko prečke. Do kraja poluvremena ni jedna ni druga ekipa nisu ozbiljnije zapretile golmanima, a igra se uglavnom odvijala na sredini terena.
Drugi deo igre potpuno je pripao novosadskim „crveno-belima“ koji su prvu priliku imali u 49. minutu kada je Ivanić šutirao volejom sa ivice šesnaesterca ali je za malo bio neprecizan. Dva minuta kasnije još bolja šansa za Vošu. Ovog puta Alivodić je centrirao sa desne strane, a Poletanović glavom gađao bliži ugao, no lopta je pogodila samo spoljni deo mreže.
59 min 1 : 0 za Vojvodinu. Po levoj strani prošao je Milinković-Savić, oštro centrirao, a Jovan Stojanović u padu spretno skrenuo loptu u mrežu.
62. minut šansa Milinković-Savića koji je u trku proturio loptu kroz noge jednom igraču u plavo-belom dresu, šutirao ali je i on bio za malo neprecizan.
Jednu od najlepših akcija videli smo dva minuta kasnije. Ivanić je ubacio loptu u šesnaesterac koju je Milinković-Savić prvo primirio, potom lucidno odigrao petom povratnu na koju je natrčao Alivodić ali je njegov šut uz pomoć golmana Zečevića izblokirao jedan igrač OFK Beograda.
Konačan rezultat postavio je minut kasnije Sergej Milinković-Savić posle kornera koji je sa leve strane izveo Marko Poletanović. Visoki vezista Vojvodine je na drugoj stativi bio najviši i udarcem glavom poslao loptu kroz ruke Zečeviću.

Na kraju treba pohvaliti ponašanje igrača obe ekipe koji za 90 minuta nisu napravili ni jedan teži prekršaj niti nesportski potez pa sudija Danilo grujić nije pokazao ni jednu javnu opomenu.