• Bivši klubovi: ČSK Pivara, Šajkaš, Inđija, Big Bull, Spartak Zlatibor voda, Mladi Radnik, Hajduk Kula, Dinamo Minsk
  • God. rođenja:1986.
  • Visina:186cm
  • Težina:79kg

Počelo je dobrim udarcem Puškarića u 3. minutu ali je mladi golman Rajković dobro intervenisao i zaštitio svoju mrežu. Četiri minuta kasnije Ivanić je „iskopao“ jednu loptu na ivici šesnaesterca, uputio udarac ali je čuvar mreže Crvene zvezde ponovo bio na visini zadatka.
Sa druge strane, svoj udarac oprobao je Savićević ali je lopta prohujala pored stative Žakulinog gola.
Prvu stopostotnu šansu Vojvodina je imala u 17. minutu. Tada je sa desne strane odlično centrirao Živković, Veselinović opalio iz voleja ali je Rajković nogom zaustavio loptu koju su svi već videli u golu.
U 28. minutu kapiten gostiju Milijaš je šutirao sa 25 metara ali je i on kao i Savićević nešto ranije bio neprecizan.
Igrači Crvene zvezde mogu da zahvale svom golmanu Rajkoviću zato što im je mreža ostala netaknuta u 41. minutu. Posle brze kontre Novosađana lopta je došla do Alivodića koji je sa ivice šesnaesterca „kiflom“ gađao levi donji ugao ali je čuvar mreže gostiju sjajnom paradom izbio loptu u korner. Nije prošao ni minut od toga  kada se Lazar Veselinović našao na samo 5-6 metara od gola Crvene zvezde ali je lopta nakon njegovog udarca glavom otišla pored desne stative.
Kako to i obično biva, tim koji propusti svoje šanse biva kažnjen. Iz prvog i jedinog  smišljenog  napada gosti su došli do prednosti. Pavićević je centrirao sa desne strane, odbrana Vojvodine je na trenutak zaspala što je bilo dovoljno Rakiću da udarcem glavom pošalje loptu u mrežu.
Drugo poluvreme bilo je još bolje i sadržajnije i već u 48. minutu Vojvodina je izjednačila rezultat. Alivodić je na desnoj strani odlično gurnuo loptu između dvojice Zvezdinih igrača u prazan prostor, Živković je sjajno uposlio Veselinovića koji je rezantnim šutem sa desetak metara pogodio levi donji ugao.
Pet minuta kasnije, potpuni rezultatski preokret. Opet je začetnik akcije bio Enver Alivodić. Bacio je „u vatru“ Veselinovića koji je bez problema pretrčao svog čuvara, ubacio loptu na peterac, a Puškarić je iz neposredne blizine smestio u mrežu.
U 62. minutu ponovo su obe ekipe bile u egalu. Fudbaleri Vojvodine nepotrebno su petljali na polovini protivnika, lopta im je oduzeta, upućena Onjilu koji je sa desne strane uposlio usamljenog Rakića i mreža Žakule se po drugi put zatresla.
Samo dva minuta kasnije Novsađani vraćaju prednost. Vošin Gatuzo, Nikola Popara dobio je vazdušni duel sa jednim igračen Crvene zvezde na nekih 25 metara od gola Rajkovića, sačekao da lopta padne, a onda opalio po njoj kao iz topa i poslao je u desni donji ugao gola Rajkovića.
Crvena zvezda je u 68. minutu bila nadomak izjednačenju ali je Žakula fantastičnom paradom izvadio loptu iz samog levog gornjeg ugla nakon udarca glavom Đorđa Rakića.
Ono što nisu uspeli tada, nadomestili u u 76. minutu kada je debitant Jović postigao svoj prvi seniorski gol koji je značio i konačan rezultat ove izuzetno zanimljive utakmice.
Do kraja susreta Vojvodina je propustila još jednu sjajnu priliku za trijumf ali je golman Rajković zaustavio volej udarac Lukovića.