Remi na Adi

Komentari(0) | Autor:Nemanja 22. септембар 2021. Poslednja izmena: 22. септембар 2021.
Neugodno gostovanje na Adi u jutarnjem terminu.
Naša ekipa, iako znatno oslabljena bolje je otvorila meč, ali loša rešenja navalnih igrača u završnici i veliki promašaj Deronjića u 32. minutu, kažnjeni su samo minut kasnije udarcem sa distance iskusnog Petrovića, čijem je golu kumovala i loša intervencija našeg golmana Radenkovića. Minimalnom prednošću domaća ekipa je otišla na odmor.

Silovit početak naše ekipe u drugom poluvremenu, krunisan je potpunim preokretom za samo 17 minuta. Najpre je u 52. minutu na sjajno proigravanje Krnjaica, Spirić nesebično uposlio Alimovića kome nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu za 1:1. Zatim je i sam Spirić na pas Ivanovića sjajno pogodio desni donji ugao golmana domaćih sa nekih 20-ak metara iskosa sa desne strane. I kada se činilo da će naša ekipa u Bečmen odneti ceo plen, opet na snagu stupaju neodlučnost i loša rešenja naših navalnih igrača, pre svih Alimovića koji je bio sebičan u 72. minutu i pokušao sam završiti akciju, umesto da uposli usamljenog Spirića. Samo minut kasnije, domaća ekipa sve to kažnjava uz veliku grešku indisponiranog Goronje i poravnava rezultat na 2:2.

U nadoknadi vremena domaćin je mogao i do pobede, ponovo greška Goronje, odličan prodor Santrača i ubacivanje lopte, gde je na našu veliku sreću rezervista domaćih Gaćeša iz neposredne blizine prebacio prazan gol. Kada se sve sagleda, možemo biti zadovolji bodom na gostovanju.

Okrećemo se narednoj utakmici, u goste nam dolazi ekipa Fk Železnik 1930, gde očekujemo novu pobedu.