Pao zonaš u Bečmenu

Komentari(0) | Autor:Bojan 14. фебруар 2021. Poslednja izmena: 14. фебруар 2021.
Šumadinac-Milutinac 3:2
Po ekstremno teškom terenu, na - 6 stepeni,naša ekipa je odigrala odličnu utakmicu i savladala Fk "Milutinac", člana Bg zone sa 3:2 (1:2).

Gosti su bolje počeli meč, i u 21 minutu posle, činilo se faula nad Markovićem na sredini terena, munjevitom akcijom poveli sa 1:0,u 35 minutu, sjajnu timsku akciju naše ekipe, posle odličnog pasa Markovića u gol pretvara Petaković za 1:1.U 45 minutu, posle greške Novakovića, Zemunci postižu gol za 2:1.

U drugom poluvremenu trener Bulaja je dao šansu petorici novajlija,već u 50 minutu Rama poravnava na 2:2, opet je prethodila odlična timska akcija.Več 2 minuta kasnije Alimović pogadja prečku,da bi rezervista Josić u 70 minutu postavio potpuno zasluženih 3:2 za našu ekipu.