• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:1999.
  • Visina:189cm
  • Težina:82kg
Hrabra igra naših momaka na neugodnom gostovanju u Borči, i konačno pobeda u gostima.

Od prvog minuta se videlo da je kvalitet na našoj strani, ali loš teren, provokacije igrača domaće ekipe, uz nesigurno sudjenje sudijske trojke koja je to sve tolerisala doprinelo je tome da bodovi budu i teže nego što se očekivalo osvojeni.

Već u 8 minutu slobodan udarac Tadić Slobodan odličnim udarcem pretvara u pogodak za 0:1, da bi posle greške naše odbrane i faula na ivici šesnaesterca domaćin poravnao na 1:1 u 14 minutu.

Naša ekipa preuzima inicijativu, i baš kada se čekalo da svakog trenutka postignemo drugi gol neodlučnoat naših napadača i grešku u veznom redu domaćin pretvara u vodjstvo 2:1 u 17 minutu, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U nastavku igre na terenu samo jedna ekipa, i već u 51 minutu sjajnu asistentciju Tadića, Deronjić pretvara u pogodak 2:2, već u sledećem napadu Rama propušta stopostotnu šansu za potpuni preokret, ali se na njega nije dugo čekalo. Posle slobodnog udarca u 64 minutu i sjajanog centaršuta Rame, mladi štoper naše ekipe Poznanić postiže svoj debitantski gol u prvom timu i udarcem od prečku pretvara u gol i ispostavilo se postavlja konačnih 2:3...Moglo je biti i ubedljivije da su sjajne šanse iskoristili Rama i Deronjić, ali smo zadovoljni rezultatom, a naročito igrom u ovakvim okolnostima naše ekipe.

Sada nam slede dve utakmice na našem terenu , sledeće Nedelje protivnik je Rakovica, zatim komšijski derbi sa Fk "Srem" iz Jakova, gde ćemo dati sve od sebe da dodjemo do nobih bodova.