• Bivši klubovi: Buducnost Dobanovci,Jedinstvo Surcin
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:184cm
  • Težina:80kg
Treća pripremna utakmica Šumadinca iz Bečmena protiv velikog rivala Srpskoligaša Surčinskog Jedinstva završena je nerešeno 2:2 (2:1)

Po svemu vidjenom, broju prilika naročito stiče se utisak da gosti iz Surčina mogu biti zadovoljniji rezultatom.Najpre je sjajni Tadić Slobodan iz slobodnog udarca pogodio u 21 minutu, da bi samo desetak minuta kasnije Jezdimirović takodje iz slobodnog udarca pocećao vodjstvo Bečmenaca.

Surčinci su smanjili u 40 min, a u 70 min došli do izjednačenja, i to je bilo, pored inicijative koja je očekivana sve od njih.

Raspoloženi Bečmenci su preko braće Tadić Slobodana i Predraga, zatim Bajramija, kao i Rame promašili što se retko ptomašiti da, tako da je ostalo konačnih 2:2.

Ekipa dobro radi, i da je zadovoljan borbenošću svoje ekipe protiv protivnika koji igra čak dva ranga više, raduje dobra igra, borbenost, sve je to dokaz da radimo dobro i spremamo se za nastavak, iako u kombinovanom sastatavu dobro smo odigrali, i bili u najmanju ruku ravnopravan rival, ali pripreme su,volimo da pobedimo, ali rezultat je sada u nekom drugom planu, okrećemo se vikendu i utakmicama sa Posavinom iz Stublina u Subotu 16.02 i gostovanju na Ubu ekipi Sport Vrela u Nedelju 17.02. - rekao je trener domaćina Bulaja