• God. rođenja:1996.
  • Visina:184cm
  • Težina:80kg
U okviru 24, kola Prve beogradske lige,grupa A Šumadinac je bio bolji od poslednje plasirane ekipe Heroj-Polet.

Od samog početka utakmice,naši igrači su bili bolji protivnik.Nekoliko propušenih šansi Mraovića,Rame,Tadića...Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 0:0.

Drugo poluvreme Šumadinac kreće dosta ofanzivnije što je rezultiralo u 53. minutu posle asistencije Mraovića,gol potiže Slobodan Tadić.Igrao se 66. minut kada je odlični Marković asistencijom sa levog dela terena uposlio Jovaovića,kome nije bilo teško da loptu pošalje u gol Heroja.Ubrzo posle tog gola,tačnije u 69. minutu,asistent ponovo Marković,gol postiže "veliki" Slobodan Tadić.

Naša ekipa nezna za poraz poslednjih 5. kola što je odlična uvertira pred derbi utakmicu sa Borcem iz Progara koji se igra u subotu 26,. maja.