20 Bajrami A.
25 Đorđević B.
14 Stanković N.
Maljković B.
Odigrana je i poslednja pripremna utakmica.Šumadinac nije uspeo da zabaeleži pobedu iako je vodio sa 2:0 u prvom poluvremenu.

Kao što sam napominjao i u predhodnim pripremnim utakmicama,rezultat mi nije važan.Cilj mi je da svi igrači dobiju šansu kako bi se nametnuli za prvi tim - rekao je trener Bulaja

Šumadinac je utakmice počeo u moža najjačem sastavu,što je i rezultat pokazao.Prvi gol je postigao Slobodan Tadić iz penala,U završnici prvog poluvremena Jezdimirović je dao drugi gol za Šumadinac.U nastavku utakmice trener Bulaja dao je šansu i ostalim igračima ali na žalost gost je uspeo da da tri gola i tako slavi u ovoj prijateljskoj utakmici.

Sledeće nedelje očekuje nas prva prvenstvena utakmica u ovoj godini.Idemo u Višnjičku Banju,gde nas očekuje nezgodni domaćin FK Banja ali se ja nadam još jednoj pobedi u prvenstvu i borbi za prvo mesto - završio je Bulaja