• God. rođenja:1990.
  • Visina:178cm
  • Težina:85kg
Izveštaj
Po veoma hladnom vremenu,na veoma dobrom igralištu u Krtinskoj dve trećeplasirane ekipe u grupama A i B Prve beogradske lige odigrale su pripremnu utakmicu,koja je po mnogome podsetila na prvenstvenu.

Naša ekipa bolje se snašla, već u 10 minutu sjajna asistencija Mraovića za Slobodana Tadića koji postiže prvi gol 1:0.Već u 21 minutu Nakić je savladao golmana gostiju udarcem sa ivice kaznenog prostora 2:0.Gosti su smanjili u finišu prvog poluvremena auto golom Jevtića 2:1.

Drugo poluvreme,nije bilo toliko efikasno.Tačku na sjajnu utakmicu Bečmenaca stavio je Nikolić u 80 minutu 3:1.

Još jedna dobra utakmica za nas,uvek je lepo kada se pobedi...Okrećemo se novim izazovima i napornom radu,kako bismo što spremnije dočekali nastavak sezone - kaže trener ekipe Bulaja.