• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:2002.
  • Visina:150cm
  • Težina:34kg
Petlići Fk "Vršca " gostovali su u Alibunaru i odigrali jednu zanimljivu utakmicu protiv ekipe Budućnosti.
U prvih 10 minuta igre obe ekipe su propustile po dve izgledne prilike za gol. Ipak prvi gol na utakmici vidjen je u 15 min kada je Todorović Mario napravio lep solo prodor po desnoj strani , vratio povratnu loptu na 10 m a Ćirka Andreja unutrašnjom staranom stopala pogadja gol za 0:1. Fk Vršac je propustio da poveća vodjstvo  u dva navrata.Todorović ponovo probio po boku , centrirao ali Tejin slabo reaguje na drugoj stativi. Mačar nije uspeo da savlada golmana udarcem sa 12 m u 25 min.U 30 min bilo je 1:1 . Ćirka Mateja pravi veliku grešku na centru ,  nepotrebno je krenuo u dribling kao poslednji igrač u odbrani, protivnički napadač mu je oduzeo loptu i postigao pogodak. U poslednjem minutu prvog dela , Todorović je ponovo asistirao Ćirki Andreji koji se odlično snašao u protivničkom petercu i pogodio gol 1:2. U drugom poluvremenu domaća ekipa je došla do izjednačenja u 60 min nakon kornera .Posle tog gola naši momci nisu uspeli da realizuju 5 siuacija 1na1 sa protivničkim golmanom.(3 puta Drača,Ćirka Andreja,Todorović,Mačar) .Na kraju ostalo je 2:2 iako je bilo prilika da domaća ekipa kazni promašaje Vršca.