• Bivši klubovi: FK Ajax Novi Sad
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:178cm
  • Težina:64kg
Vođstvo Vojvodini doneo je, na isteku 17. minuta David Hrubik. Ofanzivni levi bek "crveno-belih" sjajno je natrčao na jednu odbijenu loptu i snažnim udarcem je poslao u mrežu. Nekoliko minuta pre vođstva, Ćurko nije uspeo da realizuje jedanaesterac.
Šest minuta kasnije, Zilkić je iz slobodnog udarca sa 25 metara pogodio sam desni donji ugao golmana Paučinca. U nastavku utakmice, Saša Ćurko se iskupio za promašeni jdanaesterac. Napadač Vojvodine je na pas Nikole Milića lobovao čuvara mreže gostiiju i doveo svoj tim u vođstvo od 3 : 0.
Novopazarci su u 79. minutu smanjili prednost domaćina kada je Hazirović iz neposredne blizine savladao Ivića. Konačan rezultat postavio je Boško Papović 5 minuta pre kraja susreta.