• Bivši klubovi: /
  • God. rođenja:1996.
  • Visina:174cm
  • Težina:66kg

Već u samom uvodu utakmice, nakon dve propuštene prilike za gol, „crveno-beli“ su došli u vođstvo preko brzonogog Vujoševića koji je odlično ispratio centaršut Vukaljevića i oštrim udarcem po zemlji, pogodio mrežu. Nastavili su puleni trenera Zorana Jankovića u istom tempu, napadali u talasima, ali i promašivali ono što je promašiti skoro nemoguće. Prednjačio je u tome Dobrivoje Velemir koji se silno trudio, ali ga gol jednostavno nije hteo. U samom finišu prvog poluvremena je malo falilo da Kruševljani kazne domaćina, ali je lopta umesto mreže pogodila stativu, da bi potom Dominik Dinga na gol liniji telom zaustavio  još jedan šut napadača Napretka.
Veliki trud Dobrivoja Velemira konačno se isplatio u 59. minutu kada je spretno utrčao između dva igrača iz Kruševca i sa 5 metara zakucao loptu u mrežu koju mu je servirao Ćurko.
Petnaest minuta pre kraja, Napredak je smanjio na 2 : 1 i uveo utakmicu u neizvesnu završnicu. Međutim, Novosađani su znalački iskoristili to što su se gosti otvorili i iz dva brza kontranapada stavili tačku na susret. Kod oba gola odlično je asistirao Mihailo Marić, a strelci su bili Boško Papović i Nikola Milić.