• God. rođenja:1996.
  • Visina:171cm
  • Težina:67kg
Izveštaj

Novosađani gotovo da nisu dozvolili gostima iz Niša da upute šut na gol Mladena Ivića. Utakmicu je obeležio desni bek Srđan Vukaljević koji je u 10. minutu “otvorio” Nišlije fenomenalnim pogtokom sa ivice kaznenog prostora. Vukaljević je krenuo sa svoje pozicije u sredinu, a onda levom nogom poslao loptu u rašlje - neodbranjivo. Drugi gol delo je Uroša Stamenića iz slobodnog udaraca sa nekih 20-ak metara. Brzonogi vezista je preciznim šutom pogodio sam levi donji ugao gola Radničkog.. Da utakmica ne prođe bez njega, Saša Ćurko se potrudio da pokaže u 37. min. , kada je oboren u kaznenom prostoru i baš kao stariji kolega Veselinović sinoć protiv Spartaka, preuzeo odgovornost i doveo svoj tim u vođstvo od 3 : 0. Već tri minuta nakon tog stiže novi gol Ćurka, posle idealnog centaršuta Srđe Vukaljevića. Za peti i šesti gol bi se moglo reći da su preslikani, iako ne delo istog igrača. Prvo je Milić, nakon fenomenalne akcije i nekoliko razmenjenih pasova, iskoristio centaršut sa leve strane i postigao peti gol. Isto to bi se moglo reći i za pogodak Mirosavljevića koji je odlično ispratio centaršut Ilije Jankovića i iz neposredne blizine pogodio nebranjenu mrežu. Igrač utakmice, definitivno je Srđan Vukaljević, neumorni desni bek koji je danas i pogađao i asistirao.