• Mesto: FC "Vujadin Boškov"
  • Datum: 07. септембар 2014.
  • Vreme: 11:00
  • Broj gledalaca: 100
  • Sudije: Glavni sudija : Nikola Malidžan (Novi Sad), pomoćnici : Darko Savović (Bačka Palanka) i Milan Šutulović (Novi Sad)

• Težina:78kg

Bio je ovo sudar dva čvrsta, tehničko-taktički odlično potkovana tima u kojem su domaćini bili bolji i zasluženo slavili. Vojvodina je do vođstva stigla u 27. minutu zahvaljujući spretnosti kapitena Nikole Fimića koji je bio najprisebniji u kaznenom prostoru Čukaričkog. Nakon kornera sa leve strane odbrana gostiju pokušala je da izbije loptu iz svog šesnaesterca, ali je to učinila nespretno pa se ona vratila do štopera Vojvodine koji je pogodio levi donji ugao golmana Grbovića.
Gosti sa Banovog brda su tokom drugog poluvremena u par navrata ozbiljno zapretili „crveno-belima“, ali je odbrana Vojvodine na čelu sa Fimićem uspešno rešila sve situacije pred svojim golom. Ipak, najzreliju priliku za gol u drugom delu imao je Strahinja Krstevski, ali je njegov udarac iz neposredne blizine golman Grbović odbranio. Krstevski se u poslednjem minutu sudijske nadoknade iskupio za propuštenu šansu jer je nad njim napravljen prekršaj posle koga je odlični arbitar Malidžan pokazao na belu tačku.  Siguran sa 11 metara bio je Nemanja Mirosavljević i postavio konačanih 2 : 0.