• Mesto: FC "Vujadin Boškov"
  • Datum: 24. август 2014.
  • Vreme: 12:00
  • Broj gledalaca: 100
  • Sudije: Glavni sudija : Nemanja Gajdobranski (Novi Sad, pomoćnici : David Matić i Svetozar Živin (Novi Sad)

• Težina:67kg
Sjajno su odigrali prvo poluvreme igrači Zorana Jankovića i već u tom periodu sve dileme oko pobednika bile su rešene. Nakon nekoliko propuštenih prilika, vođstvo Vojvodini doneo je Saša Ćurko nakon opravdano dosuđenog jedanaesterca zbog igranja rukom u šesnaestercu jednog gostujućeg igrača.
Prelepu akciju videli smo u 31. minutu kada su "crveno-beli" oduzeli loptu na svojoj polovini, a onda su se Uroš Stamenić i Dobrivoje Velemir stuštili ka golu Jagodine. Stamenić je nesebično uposlio svog saigrača, a ovaj rutinski pogodio mrežu. Treći gol delo je agilnog Vujoševića. Nad istim igračem napravljen je, nešto kasnije prekršaj zbog kojeg je sudija Gajdobranski dosudio i drugi kazneni udarac kojeg je Ćurko pretvorio u vođstvo od 4 : 0.
Drugo poluvreme je bilo nešto slabije, bar što se tiče Vojvodine, ali ni gosti nisu, osim pogođene prečke iz slobodnog udarca, imali neku izgledniju šansu.
Konačan rezultat postavio je Strahinja Krstevski, 3 minuta pre kraja utakmice.