Bez pobednika u poslednjem kolu

Nikola 18. новембар 07:17
Već u 5min Popović sa 20m snažnim udarcem pogađa stativu, a lopta se odbila u mrežu i tako doveo svoj tim u prednosti. Posle samo tri minuta Čupića glavom prebacio Protića i poravnao rezultat. Na početku drugog dela domaćin opet dolazi u prednost preko Pavličića. U 62min Protić skrivio penal, a siguran izvođač bio Čupić koji ovim pogotkom svom timuo obezbedio bod.

Dalje

Poraz u Kostolcu

Nikola 13. новембар 12:47
Domaći su praktično meč rešili u 12 min kada je Mađarić iskosa sa desne strane pogodio suprotan ugao i postigao efektan gol što se ispostavilo dovoljno za pobedu. U poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva dolazi nam ekipa Jasenice iz Smederevske Palanke.

Dalje

Preokret u Aranđelovcu

Nikola 04. новембар 07:33
Poveli su kadeti preko Radovanovića,ali na asistiranje pomoćnog sudije gol poništen. U 18min Protić loše ispucao loptu, a domaći igrač lob udarcem domaćinu donosi prednost. Popović izveo korner, najviši na drugoj stativi bio Marković koji poravnao rezultat. Prvanović nanizao 4 igrača i uspeo nekako da loptu šutne pored golman za prednost, a zatim isti iz slobodnog udarca doneo prednost od 1:3. Domaćin uspeo u poslednjem minutu da smanji prednost.

Dalje

Kadeti ubedljivi u opštinskom derbiju

Nikola 04. новембар 07:14
Dugo se čekalo na pogodak da bi Prvanović tek u 39 minutu pogodio mrežu gostiju za 1:0 ujedno to je bio i rezultat prvog poluvremena. Na samom početku drugog dela Prvanović i Jovanović postižu pogotke i donose veliku prednost. Nakon ulaska u igru rezervisti Arsić i Mitrović upisuju se u strelce, a da bi Tirnanić pri kraju utakmice ublažio poraz svoje ekipe.

Dalje

Bez pobednika kraj Mlave

Nikola 21. октобар 07:48
Domaćin poveo u 19 iz kaznenog udarca nakon nespretnog starta Stevanovića. U 33 min Jocić uspeo da izjednači rezultat nakon asistencije Radovanovića. Na početku drugog poluvremena Prvanović dovodi goste u prednost. Ipak Stajić se pobrinuo da se meč završi bez pobednika.