1-15 od ukupno 16
DatumProtivnikTakmicenje
24. Oct 2020.Petar Dobrnjac - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
31. Oct 2020.Napredak - Smederevo 1924Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
07. Nov 2020.Jasenica 2017 - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
21. Nov 2020.Napredak - Mladi radnik 1926Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Smederevo 1924 - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Napredak - Jasenica 2017Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Mladi radnik 1926 - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Napredak - Petar DobrnjacDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Borac 1932 - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Napredak - SlobodaDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
VGSK - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
OPK Rudar 2001 - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Napredak - KarađorđeDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
Napredak - Sloga 33Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
OFK Slavija - NapredakDruga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
1-15od ukupno20
DatumStatistikaRezultatTakmičenje
17. октобар 2020.Napredak - Borac 193213 - 2Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
10. октобар 2020.Sloga 33 - Napredak4 - 3Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
03. октобар 2020.Napredak - OFK Slavija9 - 0Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
26. септембар 2020.Karađorđe - Napredak3 - 0Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
19. септембар 2020.Napredak - OPK Rudar 20010 - 2Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
12. септембар 2020.Sloboda - Napredak1 - 4Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
05. септембар 2020.Napredak - VGSK0 - 3 Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
29. август 2020.Zvižd - Napredak2 - 2Druga Omladinska - Podunavsko Šumadijska
14. март 2020.Napredak - RSK1 - 3 Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
16. новембар 2019.Napredak - Jasenica 20172 - 2 Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
09. новембар 2019.OPK Rudar 1933 - Napredak1 - 0Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
02. новембар 2019.OFK Aranđelovac 1979 - Napredak2 - 3Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
26. октобар 2019.Napredak - Mladi borac5 - 1 Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
19. октобар 2019.Sloga 33 - Napredak2 - 2Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa
12. октобар 2019.Napredak - Rudar 2 - 1 Druga Kadetska - Podunavsko Šumadijska grupa