Bašanović D.
Brujić M.
Jeremić S.
Blagojević L. 61"
U okviru 28. Kola Prve lige Srbije u Petrovcu su se sastali domaća Sloga i Bežanija. Pred oko 600 gledalaca, po izuzetno lepom vremenu slavili su domaćini sa 2:0. Podatak da je najbolje ocenjeni igrač utakmice bio golman domaće ekipe Milinović govori o tome da je utakmica završena pobedom Bežanije ne bi bilo nezasluženo, jer je prosto neverovatno koliko povoljnih prilika nisu realizovali igrači Bežanije.
Utakmica je počela stopostotnom prilikom za Bežaniju koju nije realzovao Prodanović, koji nakon kornera, neprecizno šutira glavom pored gola. U 5. min. korner za domaće, odbrana Bežanije smušeno reaguje pa je „ničija“ lopta došla do Đorđevića koji sa 5 m. iskosa sa leve strane iz gužve ubacuje loptu u gol. U sledećem minutu beležimo udarac Matovića sa 25 metara koji je golman Sloge izboksovao u teren. U 24. min. Pršo izvodi korner sa leve strane, a Ljuba Baranin glavom šutira u sam ugao gola Milinovića i kada su svi videli loptu u mreži, golman domaćih je napravio čudesnu paradu i izbacio loptu u korner. Pršo je u 35. min. po ko zna koji put ove sezone, izvanrednim udarcem sa preko 25 metara uzdrmao prečku. U 39. min. Jakšić, nakon centaršuta sa desne strane, ne zahvata loptu na najbolji način i iz veoma povoljne prilike šutira neprecizno preko gola. Kada se očekivao kraj prvog poluvremena, jedan od najiskusnijih igrača Bežanije, Prodanović, potpuno bespotrebno i neoprezno igra rukom u kaznenom prostoru i sudija dosuđuje najstrožu kaznu, koju najiskusniji igrač na terenu, Marijan Marković pretvara u gol i vođstvo od 2:0.
Drugo poluvreme je donelo totalnu ofanzivu Bežanije koja je stvarala šansu za šansom, ali u našim redovima nije bilo igrača koji bi ih realizovao. Kada se ne realizuje ono što je teže promašiti i konačan rezultat ne može biti pozitivan. Najpovoljnije prilike su propustili Ljuba Baranin u 60. i 73. min. kao i Mitrušić koji u dva navrata sa 7-8 metara ne uspeva da ubaci loptu u gol pored već savladanog golmana domaće ekipe. U 65. min. nije dosuđen penal za Bežaniju, kada je oboren Jakšić u kaznenom prostoru. U poslednjih desetak minuta, kada je Bežanija sve karte bacila na napad, domaći igrači su imali 3 dobre prilike, ali su i oni bili neprecizni, tako da je rezultat ostao 2:0.