Živković S.
Rakić N.
Jakšić S. M.
Nikolić M.
U 26. kolu Prve lige Srbija, u Borči su se sastali domaća ekipa BSK i Bežanija. Utakmicu je, po kišovitom vremenu, pratilo oko 300 gledalaca. Akteri meča su prikazali borbenu utakmicu u kojoj je ulog za obe ekipe bio veliki. Domaćine bi bodovi uveli u mirniju završnicu prevenstva, a pobedom, Bežanija bi napravila ogroman korak ka cilju, a on je treće mesto i baraž za popunu Super lige. Ipak, na klizavom terenu bolje su se snašli domaći igrači koji su dominirali naročito u prvom poluvremenu kada su stvorili tri izuzetno povoljne prilike, ali je, danas, izvrsni golman Ostojić bio na visini zadatka i svojim bravuroznim intervencijama sprečio promenu rezultata. Najbolju priliku igrači Bežanije su propustili u 27. min. kada se, nakon auta Ljube Baranina, Živković nije najbolje snašao i umesto u prazan gol loptu je mlako, praktično dodao golmanu domaćih.
U drugom poluvremenu je vođena izjednačena borba u kojoj je Bežanija prva imala priliku za vođstvo, ali je Rakić, nakon centaršuta Jakšića sa leve strane, pogodio prečku umesto gola. U 57. min. Živković je nakon solo prodora sa leve strane došao na 7-8 metara i šutirao prilično dobro, ali je golman Kovačević gotovo refleksno skrenuo loptu u korner. U 65. min, nakon kornera sa desne strane, najviši u skoku je bio Cvetković koji je loptu prosto zakucao pored nemoćnog Ostojića. Krajem utakmice priliku za BSK je imao i Dobrašinović, ali je njegov udarac, nakon kontranapada, završio preko gola već savladanog Ostojića. Ipak, najbolju priliku na utakmici je imala Bežanija u nadoknadi vremena kada je jednu dubinsku loptu Jakšić, glavom, vratio prema Baraninu koji je propušta do usamljenog Rakića koji, sam, neometan sa 10- tak metara šutira u nemoćnog golmana domaćih. Tako je propuštena poslednja prilika za izjednačenjem i osvajanjem bar jednog dragocenog boda.