Šaka M.
Propadalo P.
Jeremić S. 89"
Marinković M. 50"
Prvu priliku na utakmici je imala domaća ekipa u 24. min. kada je, nakon kornera lopta odbijena do igrača Tutnjevića koji je oprobao udarac sa dvadesetak metara, ali je lopta za malo prošla pored desne stative. Već u sledećem minutu je izvedena najlepša akcija na utakmici kada je nakon brzog kontranapada i izmenjanih duplih pasova između Mulćana i Prodanovića, lopta prosleđena do Jakšića, koji je iz punog trka sa 17-18 m. šutirao „iz prve“, a stekao se utisak da je mogao mogao da ponese loptu još nekoliko metara i na taj način mnogo ozbiljnije da ugrozi golmana Jedinstva. U 71. min. nakon greške odbrane Bežanije, zbog klizavog terena, lopta je došla do Leposavića koji je ostao potpuno sam na 7-8 m od golmana Ostojića (koji je u prvom poluvremenu zamenio povređenog Kneževića), ali je iskusni golman Bežanije fantastičnom reakcijom izbacio loptu u korner. Igrao se 75. min. kada je Pršo nakon brzog kontranapada uputio fantastičan udarac sa 25 metara, ali je golman Čanović krajnjim naporom samo dotakao loptu taman toliko da joj promeni pravac i ona je umesto u golu završila na desnoj stativi. Odbijenu loptu od stative je prihvatio Mulćan koji je odmah uputio idealan centaršut u „srce“ šesnaesterca gde se nalazio Jakšić koji je glavom šutirao, ali se ponovo istakao golman domaće ekipe.
Do kraja utakmice obe ekipe su pokušavale da postignu pogodak, ali bez izglednijih prilika. Nerešen rezultat je ostavio Bežaniju u aktivnoj trci za plasman u Super ligu, a ekipu Jedinstva uveo u neizvesnu borbu za opstanak.