Poraz od Brđanca

Komentari(0) | Autor:fkb 08. новембар 2015. Poslednja izmena: 08. новембар 2015.
Na veoma teškom gostovanju u Novom Naselju pretrpeli smo drugi ovosezonski poraz od ekipe Brđanca. Ovaj meč je obeležio glavni arbitar koji je katastrofalno odsudio utakmicu i nizom grešaka načinio štetu Beloševcu.
Prvo poluvreme je proteklo bez nekih velikih uzbuđenja. Po nekoliko šansi sa obe strane, kod nas je Ilić propustio priliku sredinom prvog poluvremena da donese vođstvo Beloševcu, ali je Radovanović u nadoknadi prvog poluvremena uspeo da matira nemoćnog golmana Brđanca.
Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 0:1!
U drugom poluvremenu od starta se činilo da Brđanac ima igrača više u vidu glavnog arbitra koji je nizom neshvaćenih odluka uneo nervozu u gostujuće igrače i navijače.
Brđanac je izjednačio posle slobodnog udarca kada je naš golman ispustio loptu, igrač Brđanca se našao tu i rezultat je bio 1:1!
Nakon toga nekoliko sudija najpre pokazuje crveni karton Maletiću gde ostajemo sa igračem manje.
Brđanac posle nekoliko minuta stiže do preokreta iz slične situacije kao i kod prvog gola posle, rezultat 2:1!
Oko 80. minuta dok je trajala totalna ofanziva naših igrača sudija ne svira nekoliko evidentnih prekršaja za naš tim. Posle jednog takvog na ivici kaznenog prostora naši igrači koji su bili revoltirani takvim odlukama prigovaraju i sudija pokazuje Stanojeviću crveni karton, tako da smo ostali sa 8 igrača na terenu.

Nije lepo ovoliko komentarisati suđenje, ali sudija je definitivno obeležio ovu utakmicu.
Ostale su nam još 3 utakmice do kraja, sledeće nedelje u goste nam stižu Žabari.

Igrali su: Novaković, Kremić, Milutinović, Mitrović, Pejić, Vukas,Marković, Stanojević, Maletić, Ilić, Radovanović