Maletić u triler završnici srušio Rakac

Komentari(0) | Autor:fkb 01. новембар 2015. Poslednja izmena: 01. новембар 2015.
Uzbudljiva i neizvesna utakmica od samog početka pa do kraja, i ako pravog kraja nije ni bilo...
Krenuli smo veoma ofanzivno od samog starta. Prilike su se ređale, ali je falila je dobra završnica.
Posle promašene 3,4 izgledne situacije usledila je kazna. Posle kontre gostujućih igrača Rakac dolazi do prednosti, 0:1!
Taj rezultat je bio aktivan sve do 45. minuta kada je Maletić majstorskim golom iz slobodnog udarca poravnao rezultat, 1:1! Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom.
U drugom poluvremenu šansi je bilo na obe strane. Sredinom drugog poluvremena sudija je zbog koškanja podelio dva crvena kartona, kod nas je isključen Pavlović.
Rakac dolazi do prednosti posle pomalo i nesrećne situacije po naš tim, lopta koja je bila u visu i padala na zemlju je udarila na neravninu i potpuno promenila pravac prevarivši tako našeg golmana i štopera, da nesreća bude veća došla je do napadača Rakca koji nije imao preterano težak zadatak da loptu pošalje u nebranjenu mrežu, 1:2!
Gosti vode sve do 80. minuta kada je napravljen faul nad Radovanovićem na samoj ivici šesnaest metara.
Loptu ponovo namešta Maletić i snažnim udarcem ponovo matira golmana Rakca, golman je imao loptu na ruci, ali je udarac je bio snažan i lopta je završila u mreži, 2:2!
Totalna ofanziva se igrala tih preostalih 10 minuta, rezultat ostaje isti sve do 90. minuta kada na scenu ponovo stupa Maletić koji je iskoristio odbijenu loptu i udarcem van kaznenog prostora postigao svoj treći gol i potpuno preokrenuo rezultat, 3:2!
Kada je postignut treći gol dok su igrači slavili, lopta se našla iza gola i naš čovek koji se tu našao je želeo da je vrati u teren iz najbolje namere, međutim tada biva verbalno napadnut od strane golmana gostiju koji mu je zatim prišao gurnuo ga i oteo mu loptu iz naručja!
Zbog takvog nesportskog ponašanja tenzija se podigla do maksimuma. Ne želeći da pravimo incidente smirili smo situaciju, ali igrači Rakca su napustili teren i nisu želeli da se vrate i nastave utakmicu.
Utakmica je registrovana rezultatom koji je bio na snazi, 3:2 za Beloševac!

Igrali su: A.Novaković, Pejić(Panić), Kremić, Pavlović, A.Mitrović, Cupać, Stanojević, Maletić, Novaković, Radovanović, Milutinović(G.Vukas)
Na klupi su još bili: Z.Vukas, Perić i M.Mitrović