Radovanović i Milutinović srušili Mali Korak

Komentari(0) | Autor:fkb 18. октобар 2015. Poslednja izmena: 18. октобар 2015.
Danas u okviru 8. kola Gradske lige Valjeva smo gostovali ekipi Malog Koraka iz Oglađenovca. Zaslužena pobeda naših igrača, bili su bolji na terenu i zasluženo slavili sa 0:4!
Od početka utakmice smo napadali. Nizale su se šanse jedna za drugom, ali se rezultat nije menjao.
Prvi gol pada sredinom prvog poluvremena. Novaković je iskoristio svoju brzinu po desnoj strani šutnuo u bliži ugao golmana lopta pogađa stativu, ali Radovanović se našao na pravom mestu i zakucao loptu u gol, rezultat 0:1! Na poluvreme se odlazi sa rezultatom 0:1.
Na samom startu drugog poluvremena brza 2 gola naših igrača, prvo je Milutinović između dvojice igrača na drugoj stativi ugurao loptu u gol, rezultat 0:2!
Nedugo zatim i Radovanović postiže drugi gol, rezultat 0:3!
U samom finišu utakmice posle napada naših igrača Mitrović pogađa prečku, lopta se odbija, a u gužvi se najbolje snašao Milutinović, koji je svojim drugim golom stavio tačku na ovu utakmicu, rezultat 0:4!

Igrali su: A.Novaković, Kremić, Pejić, Pavlović, Vukas(Marković), A.Mitrović, Stanojević, Cupać, Radovanović(Perić), M.Novaković(M.Mitrović), Milutinović