Pao Mladi Radnik, osvojena tri boda u Koloniji

Komentari(0) | Autor:fkb 04. октобар 2015. Poslednja izmena: 04. октобар 2015.
Danas smo gostovali ekipi Mladog Radnika iz Kolonije, utakmica je počela u 11 časova. Dobra igra našeg tima i pored nedostatka Stanojevića i Ilića uspeli smo da slavimo sa 0:2, strelac oba gola bio je Maletić iz slobodnih udaraca!
Što se tiče same igre, dobro otvorena utakmica sa datih 2 gola u prvom poluvremenu, u prvom poluvremenu pored 2 sjajna gola Maletića iz slobodnih udaraca ističe se samo odličan udarac Cupaća koji je sa granice kaznenog prostora gađao dalji ugao ali je golman vrhovima prstiju zakačio loptu i ona je pogodila prečku.
U drugom poluvremenu nekoliko šansi na obe strane, ali golova nije bilo.
Čestitamo ekipi Mladog Radnika na fer i korektnoj igri i sve najbolje u daljem toku prvenstva!

Igrali su: Novaković, Kremić, Pavlović, Pejić, A.Mitrović, Marković (Milanović), Maletić, G.Vukas (Milutinović), Novaković (Perić),Cupać, Radovanović
Na klupi su još bili: M.Mitrović, Z.Vukas, Panić, Jevtić