Poraz na otvaranju prolećnog dela OFL-a

Komentari(0) | Autor:Marko 14. март 2016. Poslednja izmena: 14. март 2016.
Nakon, ne može se reći neočekivanog, ispadanja iz kup takmičenja za sezonu 2015/16 od zonaša iz Ražnja, ovog vikenda na red je došlo i 18. kolo OFL-a.

Uvek neugodna Crvena Zvezda iz Donjeg Ljubeša još jednom je bila bolja od Borca u ovoj sezoni, ovoga puta na svom terenu i to rezultatom 3:1 (2:0). Tok udakmice značajno biio je značajno određen nakon samo 4 minuta igre kada je zbog igranja rukom već u četvrtom minutu dosuđen kazneni udarac koji je domaćin iskoristio. Teški uslovi za igru nisu ni dozvoljavali da se igra „razvije“ a u skladu sa tim ni ostali golovi nisu bili previše atraktivni.

Pred kraj prvog poluvremena Crvena Zvezda uspela je da duplira prednost nakon prekida. Gol koji je dao nadu Borcu za povratak u meč takođe je postignut posle velike gužve u petercu nakon izvedenog kornera dok je poslednji gol na meču postignu u situaciji 1 na 1.

Start nije u skladu sa ambicijama rekonstruisanog i znatno podmlađenog tima iz Trnjana ali ostaje još dosta vremena da stvari krenu na bolje, možda već u narednom kolu gde Borac kao domaćin dočekuje ekipu Napretka iz Krušja.